Mesaj Scris de Admin oldfifax la data de Lun Iun 09, 2014 5:34 am

Setările:

Game Speed: Fast
    Half-Time: 6 Minutes
    Difficulty Level: Word Class
    Dacă se dovedeşte că cel care a dat host, nu a avut setările de mai sus , va pierde meciul cu 3-0 .

Este interzis:

Corner executat direct pe bara/ poarta - Interzis
    Pase (cu portarul/fundas) direct pe ultimul atacant INTERZIS , de ex: cand degajezi mingea chiar daca a sarit la ultimul atacant intorci faza inapoi pasezi nu te duci sa dai gol!
    Folosirea combinatiei de taste A+D - Interzis / Q+W din propria jumatate - Interzis
    Daca un adversar iese in timpul meciului (de ex: scorul este 4-1 iar cel condus iese din meci se mai adauga 3 goluri iar scorul devine 7-1)
    Cand incepem mingea , prima pase inapoi !

Desfasurare Competitii:

-Liga 1 ( 10 echipe , locul 1 singurul care primeste un trofeu , ultimele 3 locuri merg in liga a2-a )
    -Liga 2 ( 10 echipe , locul 1 , 2 , 3 , promoveaza automat in liga 1 )
    -Uefa Champions League ( 16 echipe , 4 grupe , sferturi , semi-finala , finala )
    -Europa League ( 16 echipe , 4 grupe , sferturi , semi-finala , finala )
    -WorldCup (16 echipe , 4 grupe , sferturi , semi-finala , finala )
    -Cupa Confederatiilor ( 8 echipe,2 grupe de 5 echipe(primele 4 trec in etapa urm) , sferturi , semi-finala , finala )

Acum este: Mier Iun 20, 2018 3:04 am